Seminaria

Seminaria

Celem cyklu seminariów w Instytucie Geodezji i Kartografii, zainaugurowanego 9 kwietnia 2018 roku,  jest prezentacja tematyki badawczej oraz nowych trendów badawczych w obszarze zainteresowań Instytutu. Seminarium służy wymianie wiedzy i umiejętności oraz zwiększeniu potencjału badawczego pracowników Instytutu.

Wszystkie zainteresowane osoby, również spoza Instytutu, serdecznie zapraszamy do Instytutu Geodezji i Kartografii na godzinę 9:00, do sali seminaryjnej na 2 piętrze.

 

 

 

Seminarium „Szczegółowa informacja o pokryciu terenu na przykładzie produktów serwisu Copernicus o zasięgu lokalnym: Urban Atlas, Riparian Zones i Natura2000”

8 kwietnia 2019 roku w Instytucie Geodezji i Kartografii odbędzie się seminarium mgr Damiana Olszewskiego i mgr inż. Michała Kałuskiego pt.: "Szczegółowa informacja o pokryciu terenu na przykładzie produktów serwisu Copernicus o zasięgu lokalnym: Urban Atlas, Riparian Zones i Natura2000”

czytaj więcej >

Seminarium Użyteczność kartograficznych anamorfoz powierzchniowych

27 maja 2019 roku w Instytucie Geodezji i Kartografii odbędzie się seminarium mgr Anny Markowskiej pt.: "Użyteczność kartograficznych anamorfoz powierzchniowych"

czytaj więcej >

Seminarium Wykorzystanie rejestru danych Global Urban Footprint (GUF) do budowy wektorowej bazy sieci osadniczej w Polsce

10 czerwca 2019 roku w Instytucie Geodezji i Kartografii odbędzie się seminarium mgr inż. Małgorzaty Brzezińskiej-Klusek pt.: „Wykorzystanie rejestru danych Global Urban Footprint (GUF) do budowy wektorowej bazy sieci osadniczej w Polsce”

czytaj więcej >