Instytut Geodezji i Kartografii ogłasza nabór do pracy w nowoutworzonym Centrum Geomatyki Stosowanej

Dodano: 07 sierpnia 2020

Instytut Geodezji i Kartografii ogłasza nabór do pracy

w Centrum Geomatyki Stosowanej IGiK

Działając w imieniu Instytutu Geodezji i Kartografii niniejszym ogłaszam nabór kandydatów do pracy w Centrum Geomatyki Stosowanej w Instytucie Geodezji i Kartografii w Warszawie.

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 3.09.2020 r.

Główne zadania:

- wykonywanie klasyfikacji pokrycia terenu na obrazach satelitarnych,

- opracowywanie algorytmów klasyfikacyjnych,

- praca z dużymi zbiorami danych,

- integracja wieloźródłowych danych przestrzennych.

Wymagane kwalifikacje:

- wykształcenie wyższe na kierunkach związanych z naukami przyrodniczymi, nauką o Ziemi, geodezją,

- biegła znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację i czytanie branżowej literatury.

Wymagane umiejętności:

- umiejętność programowania w języku Python na poziomie średnio lub zaawansowanym,

- wiedza i doświadczenie z zakresu analizy zobrazowań satelitarnych,

- znajomość programów GIS-owych,

- mile wiedziane doświadczenie w wykorzystywaniu algorytmów uczących,

Cechy osobowościowe:

- umiejętność analitycznego myślenia,

- kreatywność, komunikatywność,

- umiejętność pracy w zespole,

- motywacja do szybkiego uczenia się i poszerzania kompetencji.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- zatrudnienie na pełny etat,

- miła i życzliwa atmosfera pracy,

- interesująca praca w młodym i doświadczonym zespole,

- możliwość rozwoju zawodowego, udział w konferencjach i szkoleniach.

Zgłoszenie kandydata powinno zawierać:

- CV i list motywacyjny,

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i znajomość języka angielskiego.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

igik@igik.edu.pl (z dopiskiem Centrum Geomatyki Stosowanej) do dnia 3.09.2020 r.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych jest Instytut Geodezji i Kartografii z siedzibą w Warszawie (02-679), przy ul. Zygmunta Modzelewskiego 27. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podstawę prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a i b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 5.4.2016 r.). Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: e-mail: iod@igik.edu.pl