Aktualności

Job offer in the research project NCN SONATA 13 “Combining GRACE-type mission and GNSS CORS network data for the determination of temporal mass variations in the Earth system on local/regional scale”

The main aim of this project is to comprehensively analyse and develop a methodology for combining GRACE-type mission data and national GNSS CORS (Continuously Operating Reference Stations) data for the determination of temporal mass variations within the Earth system on a regional/local scale.

czytaj więcej >

Sesja informacyjna i treningowa dotycząca Programu Obserwacji Ziemi Copernicus

W dniu 26 kwietnia w siedzibie Instytutu Geodezji i Kartografii odbędzie się Sesja Informacyjna i Treningowa dotycząca Programu Obserwacji Ziemi COPERNICUS. Celem sesji informacyjnej jest zapoznanie uczestników z produktami i serwisami oferowanymi przez Program Copernicus jak również z możliwościami ich zastosowania w wielu sektorach gospodarki i dziedzinach nauki. Ponadto przedstawione zostaną ogólnodostępne systemy i serwisy umożliwiające korzystanie z danych satelitarnych oferowanych przez Program Copernicus. W trakcie sesji treningowej przedstawimy Państwu praktyczne przykłady zastosowania danych Programu Copernicus jak również przekażemy Państwu podstawową wiedzę umożliwiającą podjęcie pierwszych kroków w zastosowaniu danych i produktów Programu Copernicus w Państwa działalności.
czytaj więcej >

Przetarg nieograniczony na budowę systemu odprowadzenia wód opadowych oraz wykonanie izolacji pionowej i poziomej budynku administracyjnego

Instytut Geodezji i Kartografii w Warszawie ogłasza przetarg nieograniczony na budowę systemu odprowadzenia wód opadowych oraz wykonanie izolacji pionowej i poziomej budynku administracyjnego na terenie Obserwatorium Geodezyjno-Geofizycznego „Borowa Góra” w Jadwisinie, gmina Serock.
czytaj więcej >

Oferta pracy w projekcie badawczym NCN OPUS 12

Oferta pracy w projekcie badawczym NCN OPUS 12 pt. "Modelowanie bilansu węgla na obszarach bagiennych z wykorzystaniem danych z najnowszych misji satelitarnych ESA Sentinel-1/2/3" Nazwa jednostki: Instytut Geodezji i Kartografii – Warszawa, Centrum Teledetekcji Nazwa stanowiska: adiunkt
czytaj więcej >

Zapytanie ofertowe dot. sporządzenia projektu wykonawczego izolacji przeciwwilgociowej na terenie Obserwatorium Geodezyjno-Geofizycznego „Borowa Góra”

czytaj więcej >

Seminarium "Funkcjonowanie platformy SyEnergy" - 13.02.2018 r. godz. 10:00

Szanowni Państwo,
Instytut Geodezji i Kartografii oraz Biocontrol Sp. z o.o. zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone funkcjonalności systemu SyEnergy. SyEnergy to nowoczesna platforma wizualizacji danych satelitarnych przygotowana przez ekspertów i specjalistów Centrum Teledetekcji, Instytutu Geodezji i Kartografii, która stanowi kompleksowe rozwiązanie pozwalające określić warunki lokalizacji upraw, ich kondycji, statusu i parametrów. Platforma ta wspiera również proces uwierzytelniania upraw w kontekście wymagań zrównoważonego pozyskania i rozwoju.

czytaj więcej >

ZMIANA NAZWY ULICY

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z dniem 10.11.2017 r. uległa zmianie nazwa ulicy przy której znajduje się Instytut z ul. Zygmunta Modzelewskiego na ul. Jacka Kaczmarskiego.

czytaj więcej >

Nabór do pracy w Centrum Teledetekcji - wykonywanie analiz statystycznych

Działając w imieniu Instytutu Geodezji i Kartografii niniejszym ogłaszam nabór kandydatów do pracy w Centrum Teledetekcji w Instytucie Geodezji i Kartografii w Warszawie.
czytaj więcej >

Nabór do pracy na zastępstwo w Zakładzie Systemów Informacji Przestrzennej i Kartografii

Instytut Geodezji i Kartografii ogłasza nabór kandydatów do pracy na zastępstwo w Zakładzie Systemów Informacji Przestrzennej i Kartografii.
czytaj więcej >

Zapytanie ofertowe dot. interfejsu wraz ze sterowaniem do obsługi sensorów

Na podstawie art. 4 pkt. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r., poz. 1579, z późń. zm.) zwracamy się z zapytaniem ofertowym dotyczącym zamówień o wartości nie przekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30.000 euro.

czytaj więcej >