Aktualności

XIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS KARTOGRAFICZNY im. Barbary Petchenik

Międzynarodowa Asocjacja Kartograficzna, Główny Urząd Geodezji i Kartografii, Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego, Instytut Geodezji i Kartografii oraz Zakład Geoinformatyki, Kartografii i Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego uprzejmie zapraszają uczniów klas V i VI do udziału w kolejnym konkursie na pracę o charakterze kartograficznym poruszającą tematykę:


 

czytaj więcej >

Srebrny medal dla IGiK na wystawie IWIS 2016

W dniach 10-12 października 2016 roku Instytut Geodezji i Kartografii uczestniczył w X Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków IWIS 2016, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów, Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej i Politechnikę Warszawską.

czytaj więcej >

Konkurs na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. naukowych


Dyrektor Instytutu Geodezji i Kartografii w Warszawie ogłasza konkurs na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. naukowych.

czytaj więcej >

Konferencja POLAR

W dniach 26 – 27 października 2016 r. Instytut Geodezji i Kartografii zorganizował wspólnie z Zakładem Geoinformacji, Kartografii i Teledetekcji Wydziału Geografii Uniwersytetu Warszawskiego międzynarodową konferencję poświęconą ocenie wpływu zmian klimatu i zanieczyszczeń na kondycję roślinności w strefach umiarkowanej i polarnej.
czytaj więcej >

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2016 dla IGiK

Podczas tegorocznego Forum Inteligentnego Rozwoju, zorganizowanego w Jasionce k. Rzeszowa, Instytut Geodezji i Kartografii został doceniony Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju 2016 w kategorii JEDNOSTKA NAUKOWA za realizację projektu ASAP, którego głównym celem jest utworzenie serwisu informacyjnego dla rolnictwa, bazującego na wykorzystaniu różnorodnych danych teledetekcyjnych.

czytaj więcej >

BADANIE RYNKU - Badanie sprawozdania finansowego za 2016 rok

W celu zbadania rynku oraz oszacowania wartości zamówienia Instytut Geodezji i Kartografii w Warszawie zwraca się z prośbą o przedstawienie informacji dotyczących świadczenia usługi badania sprawozdania finansowego Instytutu Geodezji i Kartografii za 2016 rok.
czytaj więcej >

Prof. dr hab. Jan Kryński przewodniczącym Komitetu Finansowego Międzynarodowej Unii Geodezji i Geofizyki

Prof. dr hab. Jan Kryński przewodniczącym Komitetu Finansowego Międzynarodowej Unii Geodezji i Geofizyki
czytaj więcej >

FARM SCANNER w kwalifikacjach do fińskiego akceleratora Startup Sauna

W dniu 28 września 2016 roku zespół FARM SCANNER wziął udział w kwalifikacjach do fińskiego akceleratora Startup Sauna. FARM SCANNER otrzymał szanse pokazać się przed szóstką niezwykłych mentorów z ogromnym biznesowym jako jeden z 15 projektów z całej Polski.

czytaj więcej >

III Mistrzostwa Polski Geodetów zdobyte!

W dniach 24-25 września 2016 roku odbyły się III Mistrzostwa Polski Geodetów w Kazimierzy Wielkiej. Instytut Geodezji i Kartografii reprezentowała Karolina Wróbel (młodszy specjalista w Centrum Teledetekcji).

czytaj więcej >

Prognozy plonów 2016

czytaj więcej >