Już za kilka dni... II Konferencja - Wykorzystanie Danych Obserwacji Ziemi i Danych Programu Copernicus w Administracji i Sektorze Prywatnym

Dodano: 17 sierpnia 2022

23 sierpnia 2022 – ONLINE

AGENDA

Migracja sinic na Morzu BałtyckimZakład Centrum Teledetekcji Instytutu Geodezji i Kartografii, a także Wydział Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Warszawskiego, serdecznie zapraszają na drugą edycję Konferencji, dotyczącej wykorzystania danych obserwacji Ziemi w pracach administracji publicznej i sektora prywatnego.

Propozycje wystąpień (temat + abstrakt MAX 300 słów), prosimy nadsyłać na adres: fpcup-igik@igik.edu.pl lub poprzez FORMULARZ do 31 lipca 2022.

Do zgłoszeń zapraszamy, wszystkich użytkowników danych przestrzennych i danych obserwacji Ziemi.

Pierwsza edycja Wydarzenia cieszyła się wielkim zainteresowaniem i zgromadziła około 300-stu przedstawicieli świata administracji, przemysłu, usług, nauki i edukacji. W ciągu dwóch dni konferencji, przedstawiono wyniki krajowych i międzynarodowych projektów badawczych i badawczo-rozwojowych, rozwiązana używane przez pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz wdrożenia zaimplementowane przez polskie środowisko przemysłu i usług.

Osobą kontaktową jest mgr Patryk Grzybowski, email: patryk.grzybowski@igik.edu.pl

Niniejszy dokument jest wspierany przez Umowę ramową o partnerstwie Unii Europejskiej Caroline Herschel, dotyczącą pozyskiwania użytkowników programu Copernicus, w ramach umowy o grant nr FPA 5208/GRANT KE/2021/2, projekt FPCUP (Ramowa umowa o partnerstwie w zakresie pozyskiwania użytkowników programu Copernicus, - "Copernicus uptake amongst Regional Government representatives by engaging students".

Scientific work published as part of an international project co-financed by the program of the Minister of Science and Higher Education entitled "PMW" in the years 2019-2021, contract No - FPA 5208/GRANT KE/2021/2.