Konferencja pt. Wdrażanie programu Copernicus w branży niezwiązanej z sektorem kosmicznym, poprzez zaangażowanie start-upów, a także małych i średnich przedsiębiorstw

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na konferencję, na której podsumujemy wyniki projektu: Wdrażanie programu Copernicus w branży niezwiązanej z sektorem kosmicznym poprzez zaangażowanie start-upów, a także małych i średnich przedsiębiorstw.

Konferencja rozpocznie się w dniu 8 lipca 2024, o godz. 11.00, w wersji online. Dla nas była to bardzo ciekawa współpraca pomiędzy firmami, korzystającymi już z danych satelitarnych oraz tych z sektora NON Space. Chcemy pokazać jak dane satelitarne z Programu Copernicus mogą realnie wesprzeć biznes małych przedsiębiorstw jak również StartUp'ów, zaczynających przygodę z kosmosem. Jakie są korzyści z wykorzystania danych satelitarnych w codziennym działaniu firm.

Link do wydarzenia:
https://events.teams.microsoft.com/event/3a345dc6-2321-44e2-b1f9-d6a1d3eae110@efb0bc31-219f-4a76-8ee9-bd4d020fa65a

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, link można przesłać również do znajomych osób, które będą miały okazję posłuchać ciekawych opracowań na konkretne zapytania i problemy technologiczne :)

W razie pytań jestem do dyspozycji,
Marzena Kasperek z Zespołem Copernicus