Wykład pt.: "Informacje z najnowszych satelitów Programu UE Copernicus w Serwisie Monitorowania Globalnych Zmian Klimatu"

Dodano: 21 marca 2019

21 marca godz 16:00 odbędzie się wykład, prof. Dr hab. Katarzyny Dąbrowskiej – Zielińskiej pt.: "Informacje z najnowszych satelitów Programu UE Copernicus w Serwisie Monitorowania Globalnych Zmian Klimatu” w ramach : „Zrównoważony rozwój w teorii i praktyce” otwartych ogólno-uniwersyteckich wykładów Uniwersyteckiego Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem, organizowanych we współpracy z Warszawskim Metropolitalnym Centrum Eksperckim Edukacji dla Zrównoważonego Rozwoju - RCE Warsaw Metropolitan.

Kampus Ochota Uniwersytetu Warszawskiego, w auli „A” Środowiskowego Laboratorium Ciężkich Jonów, ul. Pasteura 5 A.

Wykład będzie dotyczył możliwości zastosowania najnowszych satelitów Europejskich Programu Copernicus Komisji Europejskiej i Europejskiej Agencji Kosmicznej do monitorowania powierzchni całego Globu Ziemskiego i utworzonych Serwisów służących m.in. zmianom klimatycznym.

Jednocześnie zapraszamy na pozostałe wykłady harmonogram poniżej: