Konkurs na wykorzystanie danych satelitarnych w działalności SME w ramach programu „Framework Partnership Agreement on Copernicus User Uptake (FPCUP)

Dodano: 31 stycznia 2023

Bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu Instytutu Geodezji i Kartografii oraz Absiskey Polska za zgłoszenia pomysłów do konkursu skierowanego do start-upów i MŚP, dotyczących możliwości wdrożenia usług opartych o dane satelitarne z programu Copernicus.

Obecnie analizujemy nadesłane przez Państwa wnioski i w krótkim czasie będziemy kontaktować się w celu umówienia krótkiej rozmowy z uczestnikami konkursu.

W pierwszym etapie, wyłonimy 10 firm, które dostaną możliwość konsultacji swojego pomysłu z ekspertami z Instytutu Geodezji i Kartografii. Następnie ogłosimy pierwszą piątkę pierwszej edycji konkursu i wręczymy nagrody finansowe.

Trzymamy mocno kciuki za pomysły i do usłyszenia w przeciągu najbliższych dni.

Zespół FPCUP SME

Instytut Geodezji i Kartografii we współpracy z Absiskey Polska organizuje konkurs skierowany do start-upów i MŚP dotyczący możliwości wdrożenia usług opartych o dane satelitarne z programu Copernicus.

Konkurs przeznaczony jest dla firm spoza sektora kosmicznego, które mają potencjał i ambicje, aby wykorzystać dane satelitarne w swojej działalności.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić ankietę https://forms.gle/EamFVYPshNkrGSna7, w której krótko i zwięźle opiszesz swój potencjał i przedstawisz w jaki sposób możesz użyć danych satelitarnych do rozwoju swojej firmy. Najlepsze propozycje pod względem technicznym i biznesowym zostaną zakwalifikowane do konsultacji z ekspertami w dziedzinie danych satelitarnych.

Szczegóły znajdują się w pliku Konkurs