Aktualności

Jubileusz 70-lecia Instytutu Geodezji i Kartografii

W dniu 10 września 2015 r. w Pałacu Staszica w Warszawie odbyła się uroczystość związana z Jubileuszem 70 - lecia powstania Instytutu Geodezji Kartografii.

czytaj więcej >

SUSZA ROLNICZA 2015

czytaj więcej >

Monitoring czasoprzestrzeni bryły Ziemi. System i technologia inteligentnych platform (IP) wyposażonych w autonomiczny układ pomiarowy (AUP).

W dniu 4 sierpnia 2015 roku w Instytucie Geodezji i Kartografii odbyło się seminarium naukowe: Geodezja kinematyczna opis bryły Ziemi w modelu relatywistycznym. W czasie seminarium referat zatytułowany: Monitoring czasoprzestrzeni bryły Ziemi. System i technologia inteligentnych platform (IP) wyposażonych w autonomiczny układ pomiarowy (AUP) wygłosił prof. dr hab. inż. Henryk Kowalski.

czytaj więcej >

Prof. dr hab. Jan Kryński przewodniczącym Komitetu Narodowego ds. Współpracy z Międzynarodową Unią Geodezji i Geofizyki przy Prezydium PAN

Prezydium Polskiej Akademii Nauk uchwałą Nr 28/2015 z dnia 23 czerwca 2015 r. powołało prof. dr hab. Jan Kryńskiego na Przewodniczącego Komitetu Narodowego do spraw Współpracy z Międzynarodową Unią Geodezji i Geofizyki na kadencję 2015-2018

czytaj więcej >

Prof. dr hab. Jan Kryński członkiem Komitetu Finansowego Międzynarodowej Unii Geodezji i Geofizyki

Podczas 26 Zgromadzenia Generalnego Unii w Pradze w dniach 22 czerwca-2 lipca 2015 r. Rada Międzynarodowej Unii Geodezji i Geofizyki wybrała prof. dr hab. Jan Kryńskiego na członka Komitetu Finansowego Międzynarodowej Unii Geodezji i Geofizyki na kadencję 2015-2019. 

czytaj więcej >

Raport z Nalotu Testowego nad obszarem zainfekowanych przez Barszcz Sosnowskiego

Raport z Nalotu Testowego nad obszarem zainfekowanych przez Barszcz Sosnowskiego

czytaj więcej >

BADANIE RYNKU dostawa samochodu ciężarowego

Warszawa, dnia 2 lipca 2015 r.

BADANIE RYNKU
dostawa samochodu ciężarowego

W celu zbadania rynku oraz oszacowania wartości zamówienia Instytut Geodezji i Kartografii w Warszawie zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie informacji dotyczących dostawy samochodu ciężarowego o DMC do 3,5t z napędem 4x4 typu PICK-UP.

czytaj więcej >

I Forum Technologii Kosmicznych i Satelitarnych

W dniach 17-19.06.2015 r. na Politechnice Rzeszowskiej podczas VI Forum Innowacji „Tworzywa sztuczne w zgodzie z naturą” odbyło sie I Forum Technologii Kosmicznych i Satelitarnych.

czytaj więcej >

Tydzień Technologii Kosmicznych

W dniu 15.06 na Wystawie Światowej EXPO 2015 rozpoczął się Tydzień Technologii Kosmicznych. Organizator, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, na najbliższy tydzień zaplanował serię wydarzeń biznesowych i promocyjnych związanych z polskim sektorem kosmicznym.

czytaj więcej >

BADANIE RYNKU usługa archiwizacji dokumentów

Warszawa, dnia 22 czerwca 2015 r.

BADANIE RYNKU
usługa archiwizacji dokumentów

W celu zbadania rynku oraz oszacowania wartości zamówienia Instytut Geodezji i Kartografii w Warszawie zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie informacji dotyczących świadczenia usługi uporządkowania archiwum zakładowego i archiwizacji dokumentów.

czytaj więcej >