Aktualności

Akademia Geomatyki Praktycznej (AGP) – nowa inicjatywa edukacyjna

Akademia Geomatyki Praktycznej (AGP) – nowa inicjatywa edukacyjna Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej oraz Instytutu Geodezji i Kartografii.
czytaj więcej >

ESA App Camp 2014 - Register until 21 July.

czytaj więcej >

Konkurs na dyrektora Instytutu Geodezji i Kartografii

Konkurs na stanowisko dyrektora Instytutu Geodezji i Kartografii ogłoszony w dniu 5 maja 2014 r. nie został rozstrzygnięty.

czytaj więcej >

34 Sympozjum Europejskiego Stowarzyszenia Ośrodków Teledetekcji EARSeL

34 Sympozjum Europejskiego Stowarzyszenia Ośrodków Teledetekcji EARSeL

W dniach 16 – 19 czerwca 2014 r. odbędzie się 34 Sympozjum Europejskiego Stowarzyszenia Ośrodków Teledetekcji EARSeL. Sympozjum jest organizowane przez Wydział Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Współorganizatorami Sympozjum są: Instytut Geodezji i Kartografii oraz Centrum Badań Kosmicznych.

czytaj więcej >

18. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik

W dniu 31. maja br. odbędzie się 18. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Miejscem pikniku będzie (po raz drugi w historii organizacji) Stadion Narodowy w Warszawie. Piknik rozpoczyna się o 11:00 a kończy sie o 20:00. Wstęp bezpłatny. Tematem przewodnim Pikniku Naukowego jest CZAS.

Miło nam poinformować, że Centrum Teledetekcji IGiK uczestniczy w Pikniku Naukowym. Zostaną zaprezentowane techniki obserwacji 3D zdjęć lotniczych z zastosowaniem stereoskopów lustrzanych oraz nowoczesne metody obserwacji przy pomocy okularów.  Dodatkowo zostaną pokazane zdalne (tj. bez kontaktu fizycznego) metody obserwacji roślin za pomocą instrumentów emitujących laser i podczerwień.

Zapraszamy na stanowisko F12!

 

Więcej o Pikniku: www.pikniknaukowy.pl

czytaj więcej >

THE ISSUE - Webinaria

Partnerzy projektu THE ISSUE pragną zaprosić Państwa do uczestniczenia w serii wykładów prowadzonych przez Internet w ramach THE ISSUE Master Class series. Wykłady odbywają się raz w miesiącu i prowadzone są w języku angielskim.
czytaj więcej >

Szkolenie Eddy Covariance: 13-14 lutego 2014

W dniach 13-14 lutego 2014r. w siedzibie Instytutu Geodezji i Kartografii odbędzie się bezpłatne szkolenie dotyczące metody Eddy Covariance, organizowane przez szwajcarską firmę DMP Ltd., dystrybutora urządzeń pomiarowych.
czytaj więcej >

Nagrody dla Instytutu

Instytut Geodezji i Kartografii został wyróżniony Dyplomem Uznania Rady Głównej Instytutów Badawczych za promocję osiągnięć naukowych.
czytaj więcej >

Badanie sprawozdania finansowego za 2013 rok - BADANIE RYNKU

BADANIE RYNKU

Badanie sprawozdania finansowego za 2013 rok
W celu zbadania rynku oraz oszacowania wartości zamówienia Instytut Geodezji i Kartografii w Warszawie zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie informacji dotyczących świadczenia usługi badania sprawozdania finansowego Instytutu Geodezji i Kartografii za 2013 rok.

czytaj więcej >

IGiK organizuje szkołę letnią GIONET

czytaj więcej >